لطفا کمی صبور باشید

فستسیوال غذای دبی

دبی همیشه در پی نو آوری و ایده های تازه است از رویداد های جدید در دبی جشنواره یا فستیوال غذای دبی است که توانسته در بین جشنواره های دبی در حوزه های مختلف خودی نشان دهد  و مورد استقبال افراد زیادی از سراسر جهان قرار گیرد. آشنایی با ذائقه غذاهای مردم جهان ، در کنار سر آشپز های معروف دنیا از ویژگی های dubai food festival است.در ادامه بیشتر با ما همراه باشید

بهترین رستوران های دنیا را میتوان در دبی یافت. برند های زنجیره ای و بین المللی همگی در دبی شعبه دارند مثل : TGI Friday ، McDonald’s ، Sturbucks, Planet Hollywood. تمرکز برندها و ایده‌های نو و دنبال کردن جدیدترین رویکردهای جهانی مطرح در حوزه صنایع غذایی و هتلداری در دبی, مسئولان را به برگزاری جشنواره غذا دبی مجاب کردند از این رو هر سال دو فستیوال غذا در دبی برگزار می شود : فستیوال مزه در ماه مارس و فستسیوال غذای دبی در ماه فوریه.

فستسیوال غذای دبی

فستسیوال غذای دبی در ماه فوریه 2017 برگزار خواهد شد. این جشنواره که اولین تجربه‌ های خود  با موفقیت پشت سر گذاشته است، با ارئه گستره‌ای از تجربه لوکس‌ترین رستوران‌ها تا رستوران‌های معمولی مناسب تمامی بودجه‌ها، برندهای بین‌المللی تا مقیاس‌های کوچکتر همچون رستوران‌های وطنی سایر ملیت‌ها، سعی در در ارتقای تنوع، خلاقیت و طبیعت چند فرهنگی غذا در دبی دارد.

جشنواره غذای دبی

رزرو تور دبی جشنواره غذا از پیشنهادی ماست .تجربه ای شیرین از یک سفر پر از هیجان و سرگرمی و خوراکیهای متنوع در تور دبی فستیوال خرید

فستیوال غذا دوبی با همکاری جشنواره غذا، خرده فروشی (DFRE)، آژانس وزارت گردشگری دبی و بازاریابی بازرگانی دبی  (DTCM) سازمان یافته است . محل جشنواره ی غذا دبی قرار است رستوران بیچ کانتین در ساحل کایتبیچ باشد. در این رستوران می توانید غذا هایی که در سال گذشته جزو پر فروش ترین و مورد علاقه ترین بوده را صرف کنید. همچنین با بازیگران و انسان های معروف دبی آشنا شوید.این رستوران و ۱۵ رستوران خانگی دیگر قرار است سرگرمی هایی مانند: فعالیت های کودکان و ورزش های آبی را ارایه دهد. در این جشنواره، میهمانی ساحلی را از دست ندهید زیرا قرار است سرآشپزان ماهر و حرفه ای به طور زنده برای شما مسابقه ترتیب دهند و در صحنه حاضر شوند.

dubai food festival

خواندن 2397 بار

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.